ULAŞIM

mammashow 2019 İstanbul CNR Expo Center'da gerçekleşecek. Havalimanı metro çıkışından etkinlik boyunca her 10 dakikada bir servis kalkacaktır. Toplu ulaşım ile etkinlik alanına nasıl ulaşıcağını aşağıda görebilirsin.

Metro ile ulaşım.

Metro ile nasıl ulaşıcağınızı görmek için tıklayın.

METRO

Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Havalimanı bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

Marmaray ile Ulaşım.

Marmaray ile nasıl ulaşıcağınızı görmek için tıklayın.

MARMARAY

Anadolu yakasından Marmaray - Yenikapı Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

Metrobüs ile Ulaşım.

Metrobüs ile nasıl ulaşıcağınızı görmek için tıklayın.

METROBÜS

Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy - Şirinevler durağına ulaşıp, Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

IDO Deniz Otobüsü ile ulaşım.

IDO Deniz Otobüsü ile nasıl ulaşıcağınızı görmek için tıklayın.

DENİZ OTOBÜSÜ

Deniz otobüsü hatlarını kullanarak Bakırköy iskelesine ulaşıp kolaylıkla CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım.

Otobüs ile nasıl ulaşıcağınızı görmek için tıklayın.

OTOBÜS

İETT otobüs bağlantılarını kullanarak şehrin pek çok noktasından kolaylıkla Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

Tramvay ile Ulaşım.

Tramvay ile nasıl ulaşıcağınızı görmek için tıklayın.

Tramvay

Kabataş-Bağcılar Tramvay hattı ile kolaylıkla Havalimanı Metrosuna ulaşabilir "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİYOR MUSUNUZ?

Sosyal medyada bizi takip edin ve son gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun! Ayrıca onlarca markadan sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz...

KAPAT