ÖZEL ALANLAR

mammashow’un özenle tasarlanmış alanlarında anneler ile bebek ve çocuklarının ihtiyaç duyabileceği tüm konfor mevcut olacak. Anneler, bebek beslenme odası, bebek alt açma odası, bebek bakım odası ve emzirme odası gibi imkanlardan yararlanarak mammashow’da bebek ve çocuklarının her türlü ihtiyacını karşılayabilecekleri gibi, bu alanda geliştirilen en yeni ürün ve hizmetleri deneyimleyerek çocukları için en doğru seçimleri yapmada rehberlik hizmeti almış olacaklar.

Beslenme Alanı

Etkinlik alanını ziyaret eden 0-3 yaş bebeklerin temel ihtiyaçlarından birisi olan beslenmeyi de unutmadık. Alanda 250 bebek için beslenme ünitesi hazır bulunacak.

Aktivite Alanı

Bebek ve çocuk gelişiminde yadsınamaz derecede önemi olan oyun için hazırladığımız özel alanda çocuklarınız enerjilerini atıp, keyifli valit geçerecekler.

Bebek Bakım Odası​

Alt açma ve diğer bakım ihtiyaçları için mammashow bünyesinde ayırdığımız özel alanda her türlü detayı en ince noktasına kadar düşündük.

BİZİ TAKİP EDİYOR MUSUNUZ?

Sosyal medyada bizi takip edin ve son gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun! Ayrıca onlarca markadan sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz...

KAPAT