ANNELERE
MARKANI TANIT!

Bebek Araç Gereçleri Üretici, İthalatçı ve Perakendecileri Derneği BAGİDER ve Bebek Araç Gereçleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği BEGSİAD ‘ın da resmi olarak desteklediği fuar bünyesinde eş zamanlı düzenlenen mammashow’da 4.000 anne ve anne adayıyla buluşma fırsatını yakalamaya ne dersin?

4.000+ Anne ve Anne Adayıyla Buluş​

Hamilelik dönemi ve 0-3 yaş grubunu bir araya getiren en kapsamlı fuarda, doğru hedef kitlenizle buluşun.​

Yeni Ürünlerini Tanıt​

Yenidoğan ve bebek alışverişi denildiğinde ilk akla gelen markalar arasında olmak için fuara özel fiyatlarıyla yeni ürünlerinizi annelerin beğenisine sunun.​

Markanı Öne Çıkar​

Emirme Odası, Beslenme Alanı, Bebek Bakım Odası, Çocuk Etkinlik Alanı gibi ailelerin kaliteli bir fuar deneyimi yaşaması için özel olarak hazırlanacak alanlara sponsor olarak markanızı doğru bir şekile konumlandırın.​

BEBEK BESLENME ALANI SPONSORLUĞU

Etkinlik alanını ziyaret eden 0-3 yaş bebeklerin temel ihtiyaçlarından birisi olan beslenmeyi de unutmadık. Aptamil Çocuk Devam Sütleri sponsorluğunda düzenlenecek olan alanda her gün 250 bebek için beslenme ünitesi hazır bulunacak.

BEBEK BAKIM ODASI SPONSORLUĞU

Bebek alt açma ve diğer özel bakım ihtiyaöları için mammashow bünyesinde ayıracağımız özel alanda ürünlerini ve görsellerini yerleştirerek annelerle daha özel bir temas kulabilirsin.

AKTİVİTE ALANI SPONSORLUĞU

Bebek ve çocuk gelişiminde yadsınamaz derecede önemi olan oyun için hazırladığımız özel alanda markana ait ürünleri sergileyerek, stantlı katılım yerine sponsorluk alternatiflerini de değerlendirebilirsin.

OTURUM SPONSORLUĞU

Birbirinden değerli hamile ve 0-3 yaş bebek ailelerine yönelik oluştuduğumuz 20 konuşmacının ve 13 konu başlığının yer aldığı seminer programından, markanı yansıtan birini seçip, diğer katılımıc firmalar arasında bir adım öne çıkabilirsin.

BU BÜYÜK ETKİNLİĞİ KAÇIRMA!

KAPAT